Nuotakos Makiažas Ir Jo Ypatumai

Nuotakos makiažas yra vienas svarbiausių dalykų jaunajai. Juk tai didžioji jos diena, kai ji nori atrodyti pati nuostabiausia, pažiūrėjusi į veidrodį šypsotis, o svarbiausia, pamatyti spindinčias ir negalinčias nuo jos atitraukti akių – vyro akis.

Tai yra ta diena, kai vizažistai ir plaukų stilistai tampa psichologais, o artimieji stengiasi padaryti viską, kad tik ji nevirstų nuotaka siaubūne.

 

Beauty bar nuotr./ Nuotakos makiažas.

 

Nuotakos makiažas reikalauja ne tik vizažisto, bet ir pačios klientės pasiruošimo. Likus dviem savaitėm iki vestuvių, busimajai nuotakai reikėtų apsilankyti pas kosmetologę, kuri atliktų veido odos šveitimą, o likus savaitei – veido odą palepinti drėkinimo procedūromis.
Žinoma, pasiruošimas priklauso nuo pačios klientės odos tipo, vienoms reikia daugiau, kitoms mažiau, tačiau tai klientė turėtų išsiaiškinti su vizažistu.
Taip pat, geriausia būtų nepraleisti daug laiko soliariume, kadangi tai sausina odą ir makiažas gali atrodyti ne taip gerai, kaip turėtų.

Nuotakai reikėtų atsakingai išsirinkti vizažistą. Iš pradžių reikia apgalvoti savo norus, peržiūrėti meistro darbus, o jau tada išsirinkti tinkamiausią variantą.
Neretai pasitaiko, kad klientė, norinti švelnaus, labiau nude makiažo, išsirenka ryškias, drąsias spalvas ir atvirkščiai, mėgstantį vizažistą.
Na ir žinoma, galų gale klientė dažniausiai lieka nepatenkinta rezultatu.
Meistras nepakeis savo braižo, todėl ir rinktis reikia apgalvotai. Vizažistas turėtų išsiaiškinti ar tai bus kuklios vestuvės, ar ne, kokie akcentai vyraus, kokia stilistika, koks bus apšvietimas, kad galėtų apgalvoti visas makiažo detales.
Nuotakos makiažą reikėtų aptarti labai smulkiai, kad nekiltų nesusipratimų ir meistras galėtų išleisti laimingą ir savimi pasitikinčią moterį. Jeigu meistras negalės būti su kliente visą dieną, ar bent jau fotosesijos metu, klientei būtina išsiaiškinti kokias priemones jai reikės turėti su savimi.

 

Beauty bar nuotr./ Nuotakos makiažas.

 

Nuotakos makiažas turi išryškinti gražiausius moters veido bruožus, bet geriausia, kad veidas nebūtų apkrautas.
Ne paslaptis, kad nuotakos makiažas yra brangiausias, taip yra todėl, kad tokiam makiažui reikalinga ypač gera fiksacija, naudojama profesionali, ne kasdieniniam naudojimui skirta kosmetika ir viskas tam, kad jaudulys ir ašaros netaptų didžiausi makiažo priešai ir nesugadintų nuostabios dienos.

 

Beauty bar nuotr./ Nuotakos makiažas.

 

 

Na, o daugiau apie nuotakos makiažą, jo ypatumus, dažniausias klaidas papasakos ir pademonstruos vizažo meistrė Olga Vasilevičė, vieninteliame makiažo bei grožio festivalyje jau lapkričio 19 dieną, Vilniuje. Jeigu domitės makiažo sritimi, norite tobulėti tai puiki proga, praleisti dvi kupinas dienas kartu su tokiais pat makiažo bei vizažo srities gerbėjais kaip ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.