Šiuolaikinė moteris – skubanti moteris? Dažniausiai taip. Ir toms skubančioms moterims laikas yra labai svarbus.

Makiažas užima tikrai nemažai laiko, o juk taip norisi pasidažyti greitai ir atrodyti puikiai.

Žinoma, iškart gero rezultato nesitikėk, bet juk su laiku išmokstama! Tai ką daryti, kad pasidažytum per itin trumpą laiką ir neatrodytum tarsi klounas pabėgęs iš cirko?

 

MUA Justina Gafarovaitė

 

Daug kas mano, kad per 5 min. pasidažyti neįmanoma, tačiau viskas yra įmanoma, kai labai nori ir stengiesi! Galbūt pradžioje, bandant greitai atlikti makiažą prireiks šiek tiek daugiau nei 5 min., bet dėl to tikrai nenusimink – įdėk pastangų ir bėgant laikui rezultatas bus puikus!

Turbūt puikiai supranti, kaip yra svarbu dažytis prie tinkamo apšvietimo, todėl geriausia tai daryti sėdint prieš langą, kai veidas yra apšviestas dienos šviesa, na, o jeigu tamsu, pravartu turėti baltos šviesos lempą. Tvarkingai susidėk kasdien naudojamas priemones, kad nereikėtų raustis kosmetikos krepšelyje ar stalčiuje, laiko sutaupysi tikrai žymiai daugiau!

Kad nekiltų didelių problemų dėl odos, paruošk ją dar prieš einant miegoti (veido odos prieš makiažą paruošimas:http://www.themakeuplovers.lt/blog-as-422151362/oda). Skystą makiažo pagrindą užtepk teptuku arba pirštais ir sulygink kempinėle, užfiksuok sausa pudra, jeigu nori dar greičiau viską atlikti – naudok tik mineralinę pudrą. Tamsių paakių turėtojoms rekomenduojama paslėpti paakius maskuokliu, tuomet iškart atrodysi žvalesnė! Šiek tiek  išryškink skruostikaulius veido modeliavimo priemonėmis – tik nepersistenk, kad neatrodytų dirbtinai.

MUA Justina Gafarovaitė

Viena iš skaistaus veido makiažo paslapčių yra skaistalai! Jie suteikia gyvumo, jaunatviškumo, todėl juos visada turėtum turėti po ranka. Didžiajai daliai moterų tinka persiko atspalvio skaistalai, juos gali rinktis tiek jaunesnės, tiek brandesnio amžiaus moterys.

Prieš dažant akis tušu, plonu teptuku, tamsiu akių šešėliu perbrauk palei blakstienų liniją, taip akys atrodys išraiškingesnės. Jeigu turi daugiau laiko, gali akis paryškinti tamsiu akių pieštuku ir liniją išretušuoti teptuku. Jeigu neturi labai plonų, mažų ar visiškai skirtingų antakių, Tau užteks juos paryškinti tik antakių tušu, kas yra greita ir patogu!

Na, o daugiau, apie makiažą, per labai trumpą laiką, savo paslaptimis, renginyje THE MAKEUP LOVERS 2017 LIETUVA pasidalins makiažo meistrė – Justina Gafarovaitė! IKI RENGINIO LIKO VOS SEPTYNIOS DIENOS!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.