Blog’as

PROFESIONALI kosmetika kasdienai? Tikrai taip! Dalinamės nuomone ir atradimais.

 

Pasirinkusi dieninį makiažą turėtum atrodyti sveika, natūrali, oda turėtų švytėti. Šis makiažas yra skirtas paslėpti trūkumus, veido nelygumus ir išryškinti Tavo gražiausius bruožus, jokiu būdu jų nekeisti!  

 

 

Esu brangesnės kosmetikos mylėtoja, mėgstu save palepinti profesionalia kosmetika, taigi šiame įraše rasi tik tą kosmetiką, kuri yra didesnės kainos nei įprastai, tačiau aš Tau garantuoju – kiekvienas išleistas euras yra vertas jos! Be to, į savo mylimiausių produktų sąrašą šiandien UŽTIKRINTAI įtraukiu dar kelis naujus produktus iš SLA Paris, kurie man paliko puikų įspūdį ir sudomino išbandyti dar daugiau šio brand’o kosmetikos! Jeigu Tu taip pat esi brangesnės kosmetikos mylėtoja, šis įrašas skirtas Tau!

 

 

Kaip ir kiekvieną makiažą, nesvarbu ar jis skirtas kasdienai ar eisiu į vakarėlį, pradedu nuo veido drėkinimo! Tai yra būtinas žingsnis, norint, kad makiažas atrodytų gražiai! Kadangi šį kart atlikau kasdienį makiažą, veidą drėkinau tiesiog drėkinamąja priemone iš MAC. Šis drėkinamasis veido serumas yra skirtas visų tipų odai. Ypač rekomenduoju toms, kurių oda yra dehidratuota, kaip mano, nes neabejotinai gausite didelį drėkinimo efektą. Paimkite kelis lašus šios priemonės, paskirstykite ant veido ir palaukite kol susigers, prieš dedant makiažo bazę.

 

 

Sekantis žingsnis – makiažo bazė. Nors ir makiažas dieninis, norint, kad jis išliktų kuo ilgiau, privalu naudoti makiažo bazę. Mano oda yra riebi, taigi rinkausi SLA Paris makiažo bazę silikono pagrindu ir nedidelį kiekį jos paskirsčiau ant viso veido, ypač T zonos ( nosis, smakras, kakta ). Mišrios odos savininkėms šia baze užtektų pasidengti tik T zoną, kuri labiausiai linkusi riebaluotis. Ši priemonė man ypač patiko, nes puikiai išlygino veido reljefą, taip pat ,,sukabino’’ mano mylimiausią makiažo pagrindą, kas man buvo be galo aktualu, nes atliekant makiažą, stebėjau, kaip jau turimos makiažo priemonės reaguoja su naujosiomis! Be to, brandžiai odai ši priemonė puikiai tiks, kadangi užpildys visas raukšleles! Gamintojas teigia, jog sudėtyje yra vitamino E, o šis – būtinas veido regeneracijai. Dar vienas pastebėjimas, kad su šia priemone, veidas nei kiek neišsausėja, dėl to likau be galo sužavėta! Produktas tinka ir kaip šešėlių bazė, ilgesniam jų išsilaikymui, taigi padengiau ir akių vokus.

 

 

Makiažo pagrindą šį kartą naudojau lengvą, vėlgi MAC firmos – Studio waterweight. Šiam makiažo pagrindui ištikima esu jau kuris laikas. Jis nei kiek neapsunkina odos, išlieka ilgai, taip pat turi apsaugą nuo saulės. Be to, galėsi rinktis iš didelio asortimento atspalvių. Jeigu turi odą, kuri turi daugiau trūkumų, juos rekomenduoju maskuoti maskuokliu ar pasirinkti kiek sunkesnį makiažo pagrindą.

 

 

Paakių maskavimui šį kartą rinkausi MAC firmos Pro Longwear maskuoklį. Jis tobulai padengia visas dėmeles ir pavargusius paakius, tačiau nėra itin lengvos konsistencijos, aš jo paskirstymui renkuosi sudrėkintą kempinėlę.

 

 

Padengus veidą šlapiomis priemonėmis, būtinas sausas veido užfiksavimas. Tam gali rinktis be kurią sausą pudrą, kol kas neatradau vienos mylimiausios.

Gerai užfiksavus veidą, pradedame jį kontūruoti, tai atliekame pagal kiekvieno poreikius.  Išbandžiau visų taip išgirtą SLA kontūravimo paletę ir ją įsimylėjau. Nuo šiol mano mylimiausių sąraše nr1 ir jei kas paklaus, kurią gi kontūravimo paletę rinktis iš kart atsakysiu, kad būtent šią. Kodėl? Ji yra šilkinės tekstūros, lengvo dengimo, ją galima naudoti kaip kompaktinę pudrą bei šešėlius ( būtent taip ir padariau šį kartą! ). SLA Paris produkcija yra PROFESIONALI, tačiau ORGANINĖ. Profesionali – tai reiškia, jog ji pasižymi itin stipria pigmentacija, taigi priemonės reikės nedaug, o ilgas išsilaikymas – garantuotas.  Būtent tokia ir ši kontūravimo paletė. Be to, tai populiariausias SLA Paris produktas ir aš tuo visiškai nesistebiu.

 

 

Švytinčio veido mada vis dar nepalieka pjedės stalo, taigi ir mano makiaže highlighterių paletė yra MUST. Išbandžiau visai neseniai atsiradusią SLA Paris paletę, kurioje net trys atspalviai. Ir vėlgi, kaip ir prieš tai buvusiomis priemonėmis iš SLA Paris likau stipriai sužavėta. Pasak gamintojo tai mikronizuoti ir presuoti milteliai, praturtinti perlamutru. Sudėtyje nėra parabenų, kaip ir visose kitose SLA Paris priemonėse. Šių faktų negaliu patvirtinti, tačiau esu be galo laiminga gautu rezultatu. Mano veido švytėjimą gyrė ne tik draugės, bet ir draugai, kurie dažnai šios tendencijos nė nesupranta! Paletę panaudojau ir kaip šešėlius. Du zuikiai vienu šūviu!

 

 

Makiažo pabaigai lengvos spalvos lūpų lakas. Taip pat išbandžiau iš SLA Paris! Spalva be galo švelni, ypač pigmentuota, nesausina lūpų. Visai SLA Paris kosmetikai yra būdingas komforto ir lengvumo jausmas, taigi užsitepus kelis sluoksnius, lūpos visiškai neapsunko. Be to, šis lūpų lakas yra matinio efekto. Manau visų žinomiems Kylie Jenner lūpų dažams ypač gera alternatyva, taigi visos Kylie kosmetikos mylėtojos – būtinai išbandykite, neabejoju, kad patiks!

 

 

Makiažą užbaigiau tušu, nesu didelė jų ekspertė, bet gavau progą išbandyti Maqpro tušą ir šis man be galo patiko! Užfiksavau viską lengvu makiažo fiksatoriumi, kuris sulygina makiažą ir suteikia veidui gaivumo!

 

Šis makiažas puikiai tiks toms, kurios mėgsta natūralų grožį, tačiau yra makiažo mylėtojos. Jis suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, paslėpdamas mažus Tavo trūkumus ir pabrėždamas gražiausius Tavo bruožus!

 

 

Teksto autorė: The Makeup Lovers komandos narė Grėta Grinevičiūtė

Sertifikatas – Šiukšlė Ar Įrodymas?

Sertifikatas, tai popierius, kuriame parašyta, kad išklausei, bet ar kada pagalvojai ar išgirdai? Manai, kad visi makiažo meistrai išgirsta kas jiems yra sakoma ir iš tiesų pamato kas yra rodoma? Ar rinkdamiesi meistrą žiūrite kiek jis turi sertifikatų, ar vis dėlto labiau kreipiate dėmesį į jo darbą?

Tobulas Makiažas Per Itin Trumpą Laiką

Šiuolaikinė moteris – skubanti moteris? Dažniausiai taip. Ir toms skubančioms moterims laikas yra labai svarbus.

Makiažas užima tikrai nemažai laiko, o juk taip norisi pasidažyti greitai ir atrodyti puikiai.

Žinoma, iškart gero rezultato nesitikėk, bet juk su laiku išmokstama! Tai ką daryti, kad pasidažytum per itin trumpą laiką ir neatrodytum tarsi klounas pabėgęs iš cirko?

 

MUA Justina Gafarovaitė

 

Daug kas mano, kad per 5 min. pasidažyti neįmanoma, tačiau viskas yra įmanoma, kai labai nori ir stengiesi! Galbūt pradžioje, bandant greitai atlikti makiažą prireiks šiek tiek daugiau nei 5 min., bet dėl to tikrai nenusimink – įdėk pastangų ir bėgant laikui rezultatas bus puikus!

Turbūt puikiai supranti, kaip yra svarbu dažytis prie tinkamo apšvietimo, todėl geriausia tai daryti sėdint prieš langą, kai veidas yra apšviestas dienos šviesa, na, o jeigu tamsu, pravartu turėti baltos šviesos lempą. Tvarkingai susidėk kasdien naudojamas priemones, kad nereikėtų raustis kosmetikos krepšelyje ar stalčiuje, laiko sutaupysi tikrai žymiai daugiau!

Kad nekiltų didelių problemų dėl odos, paruošk ją dar prieš einant miegoti (veido odos prieš makiažą paruošimas:http://www.themakeuplovers.lt/blog-as-422151362/oda). Skystą makiažo pagrindą užtepk teptuku arba pirštais ir sulygink kempinėle, užfiksuok sausa pudra, jeigu nori dar greičiau viską atlikti – naudok tik mineralinę pudrą. Tamsių paakių turėtojoms rekomenduojama paslėpti paakius maskuokliu, tuomet iškart atrodysi žvalesnė! Šiek tiek  išryškink skruostikaulius veido modeliavimo priemonėmis – tik nepersistenk, kad neatrodytų dirbtinai.

MUA Justina Gafarovaitė

Viena iš skaistaus veido makiažo paslapčių yra skaistalai! Jie suteikia gyvumo, jaunatviškumo, todėl juos visada turėtum turėti po ranka. Didžiajai daliai moterų tinka persiko atspalvio skaistalai, juos gali rinktis tiek jaunesnės, tiek brandesnio amžiaus moterys.

Prieš dažant akis tušu, plonu teptuku, tamsiu akių šešėliu perbrauk palei blakstienų liniją, taip akys atrodys išraiškingesnės. Jeigu turi daugiau laiko, gali akis paryškinti tamsiu akių pieštuku ir liniją išretušuoti teptuku. Jeigu neturi labai plonų, mažų ar visiškai skirtingų antakių, Tau užteks juos paryškinti tik antakių tušu, kas yra greita ir patogu!

Na, o daugiau, apie makiažą, per labai trumpą laiką, savo paslaptimis, renginyje THE MAKEUP LOVERS 2017 LIETUVA pasidalins makiažo meistrė – Justina Gafarovaitė! IKI RENGINIO LIKO VOS SEPTYNIOS DIENOS!!!

Vizažisto Karjeros Galimybės Ir Kryptis

Vizažisto profesija – tai profesija, kurioje Tu visada būsi mokinys.

Nesvarbu kiek esi pažengęs šioje srityje, grožis buvo ir bus svarbus visais laikais, juk pasaulis nesustoja, grožio suvokimas vis keičiasi, atsiranda naujovių ir skirtingų vizažisto savęs realizavimo būdų.

Makiažo srityje visko sparčiai daugėja, kartais atrodo, kad dar nespėjai susigyventi su viena naujove, štai pasirodo ir kitos trys.

Bet juk visi atsirenkame tai, kas mums yra priimtiniausia ir įdomiausia.

Lygiai taip pat daro ir makiažo meistrai, jie pasirenka eiti tuo keliu, kuriame jie jaučiasi geriausiai, o tų kelių – nemažai. Tad, kokios gi tos vizažisto karjeros galimybės ir kryptys?

 

 


MUA James Vincent

 

Karjeros galimybės, priklauso nuo vizažisto įdėto darbo, o kryptį meistras pasirenka pats, svarbiausia yra pamatyti savo stipriausią pusę ir nebijoti išbandyti jėgas visur, kur tik norisi. Žmonės klysta ir tai normalu, tad jeigu makiažo meistras pabando dirbti, atlikdamas proginius, kasdieninius makiažus ir jam nepasiseka, dar nereiškia, kad jis nedarys pribloškiančių faceartų.

 


MUA Vanessa Davis

 

Kai makiažo meistras išbando daug skirtingų makiažo stilių, jam reikia atsirinkti tą arba tuos, kurie sulaukia daugiausiai pripažinimo ir teikia jam daugiausiai aistros. Tačiau, kadangi vizažistai yra kūrėjai, jiems nėra būtina apsiriboti tik ties makiažo atlikimu. Pavyzdžiui:

Yasaman Gheidi

 

MUA Yasaman Gheidi

 

Yasaman Gheidi, grožio blogerė, atliekanti nuostabius makiažus, sugalvojo būdą, kaip padėti žmonėms, turintiems psichikos sutrikimus. Ji paskatino juos, makiažo pagalba, ant savo kūno perteikti tai, ką jie jaučia ir dalintis socialiniuose puslapiuose tais darbais, uždedant hastag’ą #insideoutchallenge. Ji paskatino juos kurti ir dalintis, kūryba visada buvo ir bus savęs išreiškimas, išsiliejimas, o dalinimasis problemomis leis pasijausti ne vienu.

 

MUA Yasaman Gheidi

 

Ši mergina parodė, kaip makiažo galia yra stipri ne tik tada, kai norime atrodyti gražiai, bet ir tada, kai norisi išlieti savo jausmus.

Makiažo meistras turi galimybę įsidarbinti labai daug kur, ji gali dirbti jaukiame salone, televizijoje, teatre, filmavimo aikštelėse, su modeliais, fotografais, tapti lektoriais ir taip toliau. Tai yra labai platu, nes makiažo meistrų šiais laikais tikrai daug kur reikia ir jų reikia įvairiausių. Tačiau vizažistui yra svarbu mokėti gerai komunikuoti su klientais ir būti matomu socialinėje erdvėje.

Nes, kad ir koks bus geras meistras, be geros komunikacijos nebus ir daug klientų. Prisiminkime komunikaciją iš lūpų į lūpas, dažniausiai, kai klientai yra patenkinti makiažo meistro darbu ir jo bendravimu, jie dalinasi tuo su kitais ir tikrai žymiai rečiau apie vizažistą kalbės, jei jis visą darbo laiką pratylėjo, arba buvo nemalonus savo klientui. Na, arba kalbės, tik iš blogosios pusės. Tai darbas ne tyliems ir susiraukusiems žmonėms.

Siekiant karjeros, reikia nebijoti pasiūlyti savo darbo, sekti darbo paieškos skelbimus, jeigu makiažo meistras dar nėra gerai žinomas, pasiūlymai patys pas jį taip greitai neateis. Galima sudaryti puikius duetus, pavyzdžiui fotografo ir vizažisto. Turbūt pastebėjai, kad kai fotografas įkelia nuotrauką, dažniausiai pažymi ne tik modelį, bet ir makiažo meistrą. Nuostabus ir daugeliui žinomas duetas yra Deimantė Kazėnaitė ir Gediminas Žilinskas, kurie visada dirba kartu.

Gediminas Žilinskas nuotr./ MUA Deimantė Kazėnaitė

Vizažistai gali kurti video blogus, kuriuose dalintųsi savo patarimais, triukais, tačiau video blogai turi turėti gerą garsą, vaizdo kokybę ir žinoma, reikia mokėti kalbėti taip, kad pritrauktum žmones, kitaip tariant, teikti vertingą, įdomią ar net linksmą informaciją, netuščiažodžiauti. Pavyzdžiui, Olesia Žuravliova, nuostabi meistrė, vlogerė ir ji net parašė knygą, kurioje pasidalino savo žiniomis! Taip pat, jei ketini kurti vlogus, atkreipk dėmesį į tai, kaip ji komunikuoja per savo video, tai nuostabu! Jos youtube kanalas:

https://www.youtube.com/channel/UCeXMaGu7mBEt3Exvi-JHN9w

Ilja Sivakov nuotr./ MUA Olesia Žuravliova

Teatre grimeriai taip pat yra laukiami. Tačiau tam jau reikia rimtai pasiruošti ir apsišarvuoti kantrybe, nes grimeriui gali tekti dažyti ne vieną ir ne du žmones per dieną, o dešimt ar net daugiau. Grimeris turi mokėti padaryti šukuosenas, pritaikyti perukus, jais rūpintis, sutvarkyti, pritaikyti grimą ne tik prie aktoriaus rūbų, bet ir prie dekoracijų, apšvietimo, žinoma iš pradžių atlikti bandomuosius makiažus. Svarbu yra susipažinti su aktoriumi, sužinoti kokios spalvos jam yra maloniausios ir kokios ne, kad pats aktorius jaustųsi geriau scenoje.

MUA Ūla Pakalniškytė

Mėgsti kardinalius pokyčius? Tada galbūt Tau puikiai seksis atlikti transformacinius makiažus! Ši makiažo kryptis visada stebina ir priverčia aiktelėti! Transformacijos makiažo pagalbą galima padaryti iš vyro – moterį, baltaodės – juodaodę, jaunos – seną, paprastos, eilinės moters – pribloškiančią ir visų akis traukiančią gražuolę. Pavyzdžiu, savo darbais stebinantis, neseniai aplankęs Lietuvą, žinomas kaip PAINTDATFACE makiažo meistras atlieka žadą atimančius transformacinius makiažus.

MUA @paintdatface

Jeigu norisi žmones paversi kitomis būtybėmis ar tiesiog savo piešinius perkelti ant jų kūno, faceart’us Tau kaip tik. Galėsi puošti savo klientus fotosesijoms, teminiams vakarėliams, šventėms ir visur, kur tik jie norės! Taip pat, faceartų dažnai reikia video, filmų kūrimuose, gali įsisuktį į nuolatinį chaosą, bet patirti neišdildomų įspūdžių! Makiažo meistė, Mirjana Kika Milosevic atlieka įkvėpiančius ir tikrai pribloškiančius faceart’us, kurie pritraukia žmones ir sulaukia didelio susidomėjimo!

MUA Mirjana Kika Milosevic

Kai jau gali vadintis profesionalu ir norisi dalintis savo patirtimi ir matyti šalia, makiažo srityje augančius Tavo kalbos klausytojus ir darbų stebėtojus – išbandyk lektoriaus profesiją. Puikiais lektoriais tampa tie, kuriems norisi pažadinti kituose tūnantį kūrėją, kurie dega aistra mokyti ir dalintis.

Tiesa, net ir makiažo srityje dirbantys lektoriai visada ir patys lieka mokiniais, kadangi makiažas auga, kaip ir mes visi. Vienas iš Lietuvos lektorių, kuris užkrečia motyvacija, noru kurti, tobulėti ir dalinasi naudingomis žiniomis ir patarimais yra Egidijus Krocas. Iš šio vaikino galima pasimokyti ne tik, kaip iš makiažo meistro, bet ir kaip iš asmenybės. Juk toks ir turi būti geras lektorius!

MUA Egidijus Krocas

Galima būtų vardinti ir vardinti, kiek daug galimybių turi makiažo meistras, bet kelis dalykus jis turi išmokti ir suprasti visam gyvenimui: išbandyti įvairias makiažo technikas, o vėliau atsirinkti, jei neišeina pačiam suprasti kur sekasi geriausiai – konsultuotis su pažengusiais meistrais, lektoriais, mokytis gerai komunikuoti, būti aktyviu socialiniuose tinkluose, nebijoti siūlyti savo darbo, nenustoti kurti, tobulėti ir mokytis.

Tikimės, kad šis blog’o įrašas Tau buvo naudingas, mokykis, kurk, tobulėk, nepasiduok ir nesustok! Sėkmės!

Makiažas Kaip Iš Žurnalo Viršelio

Nuo pat mažens, mergaitės varto žurnalus, grožėdamosios nuostabiais, jį puošiančiais veidais. Ir turbūt daugelis jų, kartais pasvajoja, kad kada nors ir jos atrodys taip, kaip tos gražuolės iš žurnalo viršelio. Bet žinai ką? Tos mažos, svajojančios mergaitės auga daug lėčiau, nei fiziniai jų kūnai.


Nesvarbu kiek moteriai metų, jos noras atrodyti vis gražiau, nei yra dabar – niekada nedingsta.

Ar kada nors susimąstei, kodėl moterys, esančios žurnalo viršeliuose atrodo tokios pasitikinčios savimi ir spinduliuojančios grožiu? Juk, kuo geriau atrodai, tuo geriau jautiesi, todėl pasitikėjimas savimi didėja, o ir nuotaika gerėja!

 

Nuotr. Gediminas Žilinskas / MUA Deimantė Kazėnaitė.

 

Jeigu pagalvojai, kad atrodyti tarsi nužengus nuo viršelio Tau sutrukdys spuogai, randai, pigmentinės dėmės, raudonis ir pan., tai vyk tokias mintis kuo toliau! Kai tik randi laiko, palepink savo odą (apie tai patarimus gali rasti (čia), o, kai norisi greito rezultato, Tau padės maskuokliai (probleminės odos maskavimas).

Vizualiai paryškink savo akių spalvą, suteik joms gilumo ir išraiškingumo. Jeigu akys mėlynos – rinkis rudų, persikinių, gelsvų, melsvų, violetinių atspalvių šešėlius. Tušas – tamsiai rudas arba juodas. Puikiai tiks tamsus akių pravedimas, arba tamsesniu vokų šešėliu paryškinta blakstienų augimo linija.

Žaliaakėms rekomenduojami – vario, rausvi, rudi, persikiniai, žalsvi (rinkis tuos, kurie neatitiktų Tavo akių atspalvio), violetiniai, auksiniai šešėlių atspalviai. Violetiniu akių pieštuku galima paryškinti apatinio voko ašarų liniją, žaliaakėms tai suteiks paslaptingų ir gilių akių efektą. Viršutinę akių kontūro liniją drąsiai galima ryškinti rudu, bronziniu, auksiniu pravedimu.

Na, o rudų akių savininkės neapsiriks pasirinkdamos melsvus, persikinius, levandų, tamsiai žalius, geltonus ar juodus atspalvius. Apatinį voką gali papuošti blizgiu pigmentu ar šešėliais, tai sukurs kerintį žvilgsnį. Taip pat, rudaakės nesuklys viršutinę voko liniją papuošdamos baltu akių kontūro pravedimu (jei nori didesnio efekto, iš pradžių blakstienų liniją paryškink juodu akių kontūro pravedimu, o virš jo baltu).

 

Nuotr. Gediminas Žilinskas / MUA Deimantė Kazėnaitė.

 

Nepamiršk veido kontūravimo, strobingo, skaistalų ir viso makiažo fiksavimo sausa pudra. Taip pat, antakiai turi būti tvarkingi, tačiau nepersistenk juos ryškindama ir venk į oranžinį atspalvį linkusių spalvų. Tamsiaplaukėms rekomenduojama rinktis šiek tiek šviesesnius už savo plaukų spalvą antakių dažus, o šviesiaplaukėms – atvirkščiai, porą tonų, nei jų plaukų spalva tamsesnius dažus.

Prieš dažant lūpas, atkreipk dėmesį, ar jos nesuskerdėjusios, nėra nelygumų, jeigu yra – švelniai pašveisk lūpas šepetėliu arba šiurkštesniu rankšluosčiu ir tada patepk drėkinančiu vazelinu.

Plonoms lūpoms rekomenduojama vengti ryškių, tamsių spalvų, kadangi tai gali vizualiai jas sumažinti. Tam, kad lūpos atrodytų putlesnės – per lūpų vidurį užtepk blizgesio. Lūpų dažus derink ne tik prie akių makiažo, bet ir aprangos ir metų laiko.

Nuotr. Gediminas Žilinskas / MUA Deimantė Kazėnaitė.

Galvojai, kad tai viskas? Tikrai ne! Daugiau informacijos, apie makiažą kaip iš žurnalo viršelio, papasakos ir savo patirtimi pasidalins, makiažo meistrė – Deimantė Kazėnaitė, grožio renginyje THE MAKEUP LOVERS LIETUVA 2017, kuriame, po  vienu stogu susiburs makiažo mylėtojai, vizažistai ir kosmetikos įmonės!

 

Koks Turi Būti Idealus Foto Makiažas?

Daugeliui prisiminimai yra labai svarbūs, būtent todėl nuotraukos užima svarbią dalį žmonių gyvenimuose. Tai jų išgyvenimai, džiaugsmai, nuotykiai, kūryba, šventės ir kiti dalykai. Ne paslaptis, kad dažniausiai nuotraukose norime atrodyti gerai, ypač jei tai asmeninė ar šventinė fotosesija.

Jei yra galimybė, tokioms fotosesijoms žmonės samdosi fotografus ir vizažistus.

Na, o iš šio dueto visada tikimasi labai gero rezultato, tačiau, kodėl kartais gautos nuotraukos nedžiugina?

 

Gediminas Daškevičius nuotr. / MUA Inga Bulsytė.

 

Rezultatai nuliūdina tada, kai fotografo arba vizažisto darbas nuvilia, taip pat ir tada, kai jie nesusikalba arba visai nebūna kalbėję. Atliekant foto makiažą reikia pagalvoti apie viską, vizažistui su fotografu – apsitarti, koks bus apšvietimas, tema, oras, paros metas.Viskas turi būti suplanuota, kad fotosesija praeitų sklandžiai ir be nesusipratimų.

Geriausia, jeigu makiažo meistras būna šalia modelio visą fotosesijos laiką. To reikia todėl, kad jei susigadintų makiažas, vizažistas galėtų pagelbėti. Jeigu nėra tokios galimybės, modelis su makiažo meistru turėtų išsiaiškinti ką daryti tam tikrose situacijose.

Nuotr. ir MUA Inga Bulsytė.

Foto makiažas reikalauja nemažai kosmetikos, kadangi, fotoaparatų blykstėse makiažo spalvos šiek tiek nublanksta. Labai svarbu, kad veido oda neblizgėtų, todėl makiažui reikalinga ypač gera fiksacija. Makiažo pagrindas turėtų būti tepamas ne tik ant veido, bet ir kaklo, pečių srityje (priklauso nuo to kiek yra matoma ta kūno dalis), tam, kad atspalvis susivienodintų. Nereikia pamiršti ir skaistalų, kurie suteikia gyvumo ir veido, bei kūno (jei reikalinga) kontūravimo.

Labai svarbu sutvarkyti antakius, suvienodinti, paryškinti, kad būtų matomi fotografijose (net jei norima, kad nuotraukose būtų šviesūs antakiai, reikalingas bent minimalus paryškinimas). Taip pat, reikėtų atsakingai išsirinkti akių makiažą. Rekomenduojama rinktis šiltesnių atspalvių šešėlius, kadangi fotoaparato kamera pilkina spalvas. Jeigu pasirenkami tamsūs šešėliai, labai svarbu atlikti makiažą taip, kad jis nesukurtų ‘pavargusių akių’ efekto.

Nuotr. ir MUA Inga Bulsytė.

Idealus foto makiažas tikrai reikalauja daug žinių bei tam tikros patirties, o jeigu dar esate vizažo meistrė ir Jums tenka darbuotis fotosesijose, tikrai žinote, kad visada yra kur tobulėti.

Būtent tam, kad Jūs nesustotumėte tobulėti dėl savęs ar savo klientų, mes sukūrėme vienintelį makiažo festivalį The Makeup Lovers 2017 Lietuva, kuriame per kraštus liesis vertinga informacija bei žinios įvairiomis makiažo temomis, na, o būtent apie profesionalų foto makiažą ir darbo ypatumus su fotografais bei portfolio kūrimą, plačiau papasakos makiažo meistrė – Inga Bulsytė, jau Lapkričio 19 d., Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose!

Dažniausios Makiažo Klaidos

Neišbandyta kosmetika kartais tampa loterija, o per mažas žinių bagažas – komedija mūsų veide. Baisiausia būna tada, kai net patys nesuprantame kur yra padarytos tos klaidos.

Turbūt daugelis moterų savo gyvenime turėjo tą laikotarpį, kuris yra susijęs su jos antakiais ir kurio ji nenori prisiminti, ar netinkamai pasirinktas makiažo pagrindo atspalvis/tekstūra, kai veidas ryškiai skyrėsi nuo kaklo, ‘pandos’ akys, kontūravimas, kuris suteikė purvino veido efektą ir taip toliau.

Visi darome klaidų, iš jų ir mokomės, bet kartais tas klaidas darome ilgą laiką, nes niekas nepaaiškina, nepasako, o mums atrodo, kad viskas gerai. Žinoma, ne visos klaidos yra labai didelės ir greitai pastebimos, tačiau, tos klaidos gali daryti Tavo veidą ne tokį patrauklų, koks jis galėtų būti. Juk dažniausiai norisi atrodyti gerai.

 

Jevgenija ZUK nuotr. / MUA Lina Simulytė.

 

Kontūravimas priklauso nuo toks, kokia veido forma ir amžius. Labai dažnai žmonės mokosi kontūravimo, žiūrėdami į visai kitokios veido formos pavyzdį, kas labai tikėtina nebus tinkama. Taip pat, akių makiažuose neretai galima pamatyti klaidų. Pavyzdžiui, mažas akis, vizualiai dar labiau sumažina, dideles išdidina, o pailgas – prailgina. Suklystama ir makiažo produktuose, tačiau, juos rinkdamiesi kartais klysta ir makiažo meistrai. Tai gana slidus dalykas, todėl visada reikia atsižvelgti į tai, kokiam odos tipui pritaikyta, ar nėra dirgiklių (ypač turintiems jautrią odą) ir alergenų.

Renkantis kosmetiką, patartina atsakingai išanalizuoti makiažo pagrindą, kokiam odos tipui tinka, alergenus ir pan., nes juo bus dengiama visa veido oda, kas yra geriausiai pastebima kitiems ir labiausiai erzina odą, jei produktas netinkamas. Pavyzdžiui, jei sausos odos savininkė pasirinks riebiai odai skirtą makiažo pagrindą – užtepus produktą jos oda atrodys dar sausesnė nei yra ir atvirščiai. Netinkamas odos maskuoklis gali visiškai sugadinti makiažą.

Atkreipk dėmesį į produkto spalvą ir struktūrą. Paakių maskuoklis turėtų būti ne mažiau, nei dviem tonais šviesesnis už makiažo pagrindą, pigmentines dėmes, spuogelius ir kitus nepageidaujamus dalykus veido zonoje – maskuokite tokia pat, kap makiažo pagrindas spalva. Žinių plėtimas apie odos tipus, veido formas ir atitinkamas priemones, bei daromas klaidas dar niekam nepakenkė, o tik padėjo keliauti geresnių rezultatų link!

Na, o daugiau, apie įvairius odos tipus, veido formas, tinkančius makiažus ir dažniausiai daromas klaidas papasakos makiažo meistrė, Lina Simulytė, didžiausiame Baltijos šalyse makiažo ir grožio festivalyje, Vilniuje, jau lapkričio 18d.! 

THE MAKEUP LOVERS 2017 LIETUVA

Jevgenija ZUK nuotr. / MUA Lina Simulytė.

P.s. kartais nereikiai išeiti iš namų, kad patikrintum ar makiažas tinkamas Tavo odai!

Užsuk ir gal atrasi atsakymus į iškilusius klausimus: https://www.kosmetikosdnr.lt/

Nuotakos Makiažas Ir Jo Ypatumai

Nuotakos makiažas yra vienas svarbiausių dalykų jaunajai. Juk tai didžioji jos diena, kai ji nori atrodyti pati nuostabiausia, pažiūrėjusi į veidrodį šypsotis, o svarbiausia, pamatyti spindinčias ir negalinčias nuo jos atitraukti akių – vyro akis.

Tai yra ta diena, kai vizažistai ir plaukų stilistai tampa psichologais, o artimieji stengiasi padaryti viską, kad tik ji nevirstų nuotaka siaubūne.

 

Beauty bar nuotr./ Nuotakos makiažas.

 

Nuotakos makiažas reikalauja ne tik vizažisto, bet ir pačios klientės pasiruošimo. Likus dviem savaitėm iki vestuvių, busimajai nuotakai reikėtų apsilankyti pas kosmetologę, kuri atliktų veido odos šveitimą, o likus savaitei – veido odą palepinti drėkinimo procedūromis.
Žinoma, pasiruošimas priklauso nuo pačios klientės odos tipo, vienoms reikia daugiau, kitoms mažiau, tačiau tai klientė turėtų išsiaiškinti su vizažistu.
Taip pat, geriausia būtų nepraleisti daug laiko soliariume, kadangi tai sausina odą ir makiažas gali atrodyti ne taip gerai, kaip turėtų.

Nuotakai reikėtų atsakingai išsirinkti vizažistą. Iš pradžių reikia apgalvoti savo norus, peržiūrėti meistro darbus, o jau tada išsirinkti tinkamiausią variantą.
Neretai pasitaiko, kad klientė, norinti švelnaus, labiau nude makiažo, išsirenka ryškias, drąsias spalvas ir atvirkščiai, mėgstantį vizažistą.
Na ir žinoma, galų gale klientė dažniausiai lieka nepatenkinta rezultatu.
Meistras nepakeis savo braižo, todėl ir rinktis reikia apgalvotai. Vizažistas turėtų išsiaiškinti ar tai bus kuklios vestuvės, ar ne, kokie akcentai vyraus, kokia stilistika, koks bus apšvietimas, kad galėtų apgalvoti visas makiažo detales.
Nuotakos makiažą reikėtų aptarti labai smulkiai, kad nekiltų nesusipratimų ir meistras galėtų išleisti laimingą ir savimi pasitikinčią moterį. Jeigu meistras negalės būti su kliente visą dieną, ar bent jau fotosesijos metu, klientei būtina išsiaiškinti kokias priemones jai reikės turėti su savimi.

 

Beauty bar nuotr./ Nuotakos makiažas.

 

Nuotakos makiažas turi išryškinti gražiausius moters veido bruožus, bet geriausia, kad veidas nebūtų apkrautas.
Ne paslaptis, kad nuotakos makiažas yra brangiausias, taip yra todėl, kad tokiam makiažui reikalinga ypač gera fiksacija, naudojama profesionali, ne kasdieniniam naudojimui skirta kosmetika ir viskas tam, kad jaudulys ir ašaros netaptų didžiausi makiažo priešai ir nesugadintų nuostabios dienos.

 

Beauty bar nuotr./ Nuotakos makiažas.

 

 

Na, o daugiau apie nuotakos makiažą, jo ypatumus, dažniausias klaidas papasakos ir pademonstruos vizažo meistrė Olga Vasilevičė, vieninteliame makiažo bei grožio festivalyje jau lapkričio 19 dieną, Vilniuje. Jeigu domitės makiažo sritimi, norite tobulėti tai puiki proga, praleisti dvi kupinas dienas kartu su tokiais pat makiažo bei vizažo srities gerbėjais kaip ir Jūs.

Probleminės Veido Odos Maskavimas, Patarimai

Praeitą antradienį The Makeup Lovers puslapyje diskutavome apie veido odos problemų maskavimą, esame dėkingi uždavusiems klausimus ir į juos atsakiusiems! Graži veido oda – turbūt kiekvieno žmogaus, o ypač moters svajonė. Tačiau, ne visada ji yra tokia, kokios norėtųsi, todėl kartais tenka į pagalbą pasitelkti įvairius maskavimo triukus. 

 

 

Jei susiduri su spuogeliais, randeliais, kovoji su neišnykstančiu raudoniu ar pigmentinėmis dėmėmis ir prie to prisideda išsausėjusi oda, skaityk toliau, kad rastum tinkamą būdą kaip tai profesionaliai užmaskuoti! Šie patarimai puikiai tiks tiek makiažo gerbėjams tiek vizažo meistrams kurie nuolatos dirba ir gražina savo klientes!

Turbūt pagrindinė problema su kuria susiduria dauguma moterų ir makiažo meistrų, tai spuogeliai, taip vadinama “acne“, todėl svarbiausias klausimas yra kaip tai užmaskuoti nepadauginant pudros sluoksnio ir sukurti gaivios veido odos efektą – užduotis tikrai nėra iš lengvųjų.

 

 

Komentaruose su vizažu puikiai draugaujanti Agnė Sauliūtė atsako, kad norint užmaskuoti tam, tikras problemines vietas, pirmiausia veidą būtina gerai sudrėkinti, nes būtent aplink problemines vietas ir susidaro išsausėjimai, ir vėliau dedant kosmetikos priemones ant veido, jos negailestingai išryškėja, išduodant trūkumas, kuriuos taip norime paslėpti. 

Tuo tarpu makiažo meistrė Lina Simulytė dalinasi, kad idealiam veido odos drėkinimui naudoja Hyalurono serumą, be pridėtinių drėkiklių, kurie užkemša poras.

Agnė rekomenduoja prieš dedant makiažo pagrindą, užmaskuoti problemines vietas korektoriumi (raudonį maskuojame žalia spalva), na, o ant viršaus (tik probleminėse vietose, ne per visą veidą) padengiame maskuokliu ir tuomet Jums prireiks labai mažo kreminės pudros sluoksnio, kad tolygiai padengtumėte visą veidą ir jo neapsunkintumėte.

 

 

Nekasdieniniam maskavimui Agnė rekomenduoja MAKE UP FOR EVER FULL COVER maskuoklį, kuris užmaskuoja viską!
Vizažistė Gabija Soltanaitė maskavimui siūlo MAKE UP FOR EVER maskuoklių paletes ir CATRICE CAMOUFLAGE CREAM maskuoklius.

Profesionali makiažo meistrė Lina, dalinasi savo jau patikrintu būdu, kuriuo puikiai galės pasinaudoti vizažo meistrai, tai yra pasitelkti į pagalbą aerografą, su kuriuo makiažą tiesiog užpurkšite, tokiu būdu neišryškinsite odos atšerpetojimų bei padengsime viską tikrai lengvu sluoksniu.

Pigmentuotai odai Lina Simulytė siūlo sumažinti pigmento intensyvumą naudojant spalvinius maskuoklius, tam tinka lelijinis korektorius. Galima naudoti MUFE FULL COVER, KRYOLAN COVERDERM arba KRYOLAN DERMA COLOR. Nepamiršk, kad geriausias rezultatas bus tada kai šlapius produktus įtapšnosi kempinėle!

Be fiksacijos čia niekaip neišsisukti, todėl Gabija Soltanaitė rekomenduoja, fiksuoti makiažą ne šepetėliu, o sausą pudrą imti kempinėle! Laikosi daug geriau, garantuoja Gabija.

Na, o jeigu Jūsų arsenale yra tik šepetėliai, sausą pudrą denkite puriu šepetėliu švelniais, tapšnojamaisiais judesiais (ne braukymais), kad nenuvalytume viso maskavimo. Jei po visko dar išlenda spuogelių spalva, tai tik tą vietą sukamaisiais judesiais galima pamaskuoti mineraline kompaktine pudra, dar vienu būdu dalinasi Agnė Sauliūtė.

 

 

Žinoma, kiekvieną dieną maskuoti odos nepatariama, nes tai ją vargina, oda bus dėkinga, jeigu ją lepinsi natūraliomis priemonėmis ir kartais leisi pailsėti nuo makiažo! Rūpinkis savo veido oda ir mylėk ją, o ji Tau atsidėkos apdovanodama spindesiu ir grožiu!