VIENINTELIS MAKIAŽO FESTIVALIS IŠPILDANTIS SVAJONES

VIENINTELIS MAKIAŽO FESTIVALIS IŠPILDANTIS SVAJONES

 

Lietuvos grožio ir makiažo pasaulio gerbėjų lapkričio mėnesį laukia išties išskirtinis bei precendento visose Baltijos šalyse neturintis festivalis The Makeup Lovers 2017 Lietuva.

 

Tai jau antrasis renginys ir šiais metais jis žada būti kaip mat patobulėjęs bei alsuojantis naujovėmis!

 

Esate makiažo gerbėja, o galbūt svajojate dirbti šioje srityje arba jau gražinate savo klientus? Tuomet šis renginys yra sukurtas būtent Jums! Jau lapkričio 18-19 d., Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose, po vienu stogu susitiks daugiau nei 800 makiažo bei grožio srities atstovų kurie trokšta dalintis patirtimi bei semtis naujų žinių vieni iš kitų.

 

 

   

 

 

Šių metų renginyje sulauksime nemažai vizažistų iš užsienio šalių! Pirmą kartą Lietuvoje lankysis ir savo patirtimi festivalio metu dalinsis svečiai iš Amerikos, New York'o JAMES VINCENT, Australijos, Queensland'o MONIQUE ABEL, o iš Anglijos, London'o renginį aplankys net dvi profesionalios makiažo meistrės STACEY LACEY ir VANESSA DAVIS!

 

Festivalyje taip pat išvysite svečius iš Rusijos, Maskvos SONYA MIRO, Estijos, Talino VALENTINA LJAŠ ir Vokietijos DIEGO SHOBER!

 

Ne gana to pagrindinę renginio sceną savo žiniomis apie makiažą drebins ir talentingiausi mūsų šalies meistrai! Savo autorinius seminarus ves: MARGARITA VAISOVA, KAROLINA KAMINSKAITĖ, OLGA VASILEVIČĖ, VIDAJA VILEIŠAITĖ, AUŠRA PRIŠMONTAITĖ, INGA BULSYTĖ, DEIMANTĖ KAZĖNAITĖ, JUSTINA GAFAROVAITĖ, GRITĖ MARUŠKEVIČIŪTĖ, LIUTAURAS SALASEVIČIUS, GRETA GIRDŽIŪTĖ, RITA MARTINKUTĖ ir LINA SIMULYTĖ.

 

 

 

 

 

 

Festivalyje veiks ir parodos zona, kurioje pagrindiniai renginio Rėmėjai MAKE UP FACTORY, MAKE UP STORE, NYX COSMETICS, SLA PARIS, MAQPRO, VIVI, GLOW MAKEUP, JANE IREDALE, INGLOT, VALERID TEPTUKAI ir EYLURE COSMETICS LONDON džiugins atvykusiuosius kosmetikos priemonėmis, nuolaidomis, naujovėmis bei konsultacijomis!

 

 

 

 

Renginyje kiekvienas iš svečių taip pat turės progą apsilankyti ''Beauty Express'' grožio zonoje kurią įrengs visų mylima bei pamėgta pasaulinio lygio kosmetikos įmonė NYX COSMETICS, šioje zonoje bus atliekamas nemokamas makiažas, vyks mini vizažo pamokos bei bus suteikta unikali galimybė konsultuotis su profesionalais įvairiais grožio klausimais.

 

 

            

 

 

Renginyje netruks ir kitų pramogų! Bus įrengta LIVE scena kurioje vyks interviu su VIP svečiais ir beauty blog'eriais, bus nagrinėjamos įvairios grožio temas bei suteikiami atsakymai į svarbiausius žiūrovų klausimus. Visa tai bus prieinama ne tik renginyje esantiems svečiams, tačiau ir grožio fanams kurie negalės atvykti šiais metais. Tiesiogines interviu trasliacijas bus galima stebėti gyvai The Makeup Lovers Facebook puslapyje!

 

Lapkritį šalies sostinę tikrai užlies milžiniškas makiažo cunamis, atnešdamas su savimi naujas galimybes, pažintis, žinias bei įgūdžius. Tai yra tiesiog unikali galimybė praleisti dvi nepakartojamas dienas aplinkoje kurioje pilna kolegų bei bendraminčių!

 

 

 

 

Nepraleiskite galimybės sužinoti daugiau apie vizažo sritį bei makiažo atlikimo paslaptis, nes būtent čia bus atskleista ypatinga ir niekur viešai nepasiekiama informacija! Susitinkame jau lapkričio 18-19 dienomis, Vilniuje! 

 

 

Bilietus į renginį galite įsigyti čia: <<<BILIETAI>>>

Bilietams yra taikoma 50% nuolaida ir jų kiekis yra ribotas.

 

 

 

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink