PROBLEMINĖS VEIDO ODOS MASKAVIMAS, PATARIMAI

PROBLEMINĖS VEIDO ODOS MASKAVIMAS, PATARIMAI

Praeitą antradienį The Makeup Lovers puslapyje diskutavome apie veido odos problemų maskavimą, esame dėkingi uždavusiems klausimus ir į juos atsakiusiems! Graži veido oda - turbūt kiekvieno žmogaus, o ypač moters svajonė. Tačiau, ne visada ji yra tokia, kokios norėtųsi, todėl kartais tenka į pagalbą pasitelkti įvairius maskavimo triukus. 

 

Susijęs vaizdas 


 
Jei susiduri su spuogeliais, randeliais, kovoji su neišnykstančiu raudoniu ar pigmentinėmis dėmėmis ir prie to prisideda išsausėjusi oda, skaityk toliau, kad rastum tinkamą būdą kaip tai profesionaliai užmaskuoti! Šie patarimai puikiai tiks tiek makiažo gerbėjams tiek vizažo meistrams kurie nuolatos dirba ir gražina savo klientes!


Turbūt pagrindinė problema su kuria susiduria dauguma moterų ir makiažo meistrų, tai spuogeliai, taip vadinama ''acne'', todėl svarbiausias klausimas yra kaip tai užmaskuoti nepadauginant pudros sluoksnio ir sukurti gaivios veido odos efektą - užduotis tikrai nėra iš lengvųjų.

 

Susijęs vaizdas


 
Komentaruose su vizažu puikiai draugaujanti Agnė Sauliūtė atsako, kad norint užmaskuoti tam, tikras problemines vietas, pirmiausia veidą būtina gerai sudrėkinti, nes būtent aplink problemines vietas ir susidaro išsausėjimai, ir vėliau dedant kosmetikos priemones ant veido, jos negailestingai išryškėja, išduodant trūkumas, kuriuos taip norime paslėpti. 


Tuo tarpu makiažo meistrė Lina Simulytė dalinasi, kad idealiam veido odos drėkinimui naudoja Hyalurono serumą, be pridėtinių drėkiklių, kurie užkemša poras.


Agnė rekomenduoja prieš dedant makiažo pagrindą, užmaskuoti problemines vietas korektoriumi (raudonį maskuojame žalia spalva), na, o ant viršaus (tik probleminėse vietose, ne per visą veidą) padengiame maskuokliu ir tuomet Jums prireiks labai mažo kreminės pudros sluoksnio, kad tolygiai padengtumėte visą veidą ir jo neapsunkintumėte.

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „probleminės odos maskavimas“


 
Nekasdieniniam maskavimui Agnė rekomenduoja MAKE UP FOR EVER FULL COVER maskuoklį, kuris užmaskuoja viską!
Vizažistė Gabija Soltanaitė maskavimui siūlo MAKE UP FOR EVER maskuoklių paletes ir CATRICE CAMOUFLAGE CREAM maskuoklius. 


Profesionali makiažo meistrė Lina, dalinasi savo jau patikrintu būdu, kuriuo puikiai galės pasinaudoti vizažo meistrai, tai yra pasitelkti į pagalbą aerografą, su kuriuo makiažą tiesiog užpurkšite, tokiu būdu neišryškinsite odos atšerpetojimų bei padengsime viską tikrai lengvu sluoksniu.


Pigmentuotai odai Lina Simulytė siūlo sumažinti pigmento intensyvumą naudojant spalvinius maskuoklius, tam tinka lelijinis korektorius. Galima naudoti MUFE FULL COVER, KRYOLAN COVERDERM arba KRYOLAN DERMA COLOR. Nepamiršk, kad geriausias rezultatas bus tada kai šlapius produktus įtapšnosi kempinėle!


Be fiksacijos čia niekaip neišsisukti, todėl Gabija Soltanaitė rekomenduoja, fiksuoti makiažą ne šepetėliu, o sausą pudrą imti kempinėle! Laikosi daug geriau, garantuoja Gabija.


Na, o jeigu Jūsų arsenale yra tik šepetėliai, sausą pudrą denkite puriu šepetėliu švelniais, tapšnojamaisiais judesiais (ne braukymais), kad nenuvalytume viso maskavimo. Jei po visko dar išlenda spuogelių spalva, tai tik tą vietą sukamaisiais judesiais galima pamaskuoti mineraline kompaktine pudra, dar vienu būdu dalinasi Agnė Sauliūtė.

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „face skin pigment“


 
Žinoma, kiekvieną dieną maskuoti odos nepatariama, nes tai ją vargina, oda bus dėkinga, jeigu ją lepinsi natūraliomis priemonėmis ir kartais leisi pailsėti nuo makiažo! Rūpinkis savo veido oda ir mylėk ją, o ji Tau atsidėkos apdovanodama spindesiu ir grožiu!

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink