KAIP PARUOŠTI ODĄ TOBULAM MAKIAŽUI

KAIP PARUOŠTI ODĄ TOBULAM MAKIAŽUI

Kartais atrodo, kad išlipai ne ta koja iš lovos, viskas krenta iš rankų, nerandi ką apsirengti, makiažas visiškai nedžiugina, o dar žiūrėk ir kavos indelis tuščias! Kad viskas nebūtų taip blogai - pasiruošk makiažui iš anksto. Sutaupysi daugiau laiko pasiruošusi anksčiau, nei tris kartus nuvaliusi makiažą ir bandydama vėl iš naujo pasidažyti. Juk kai atrodysi gražiai ir bet koks rūbas tiks, ir kavos trūkumas taip nebeliūdins.

 

Savo žiniomis, kaip paruošti odą tobulam makiažui, pasidalino makiažo meistrė - Gabija Soltanaitė:

 

  1. Odą makiažui pradėti ruošti iš vakaro, naudojant švelnų šveitiklį ir drėkinančią kaukę.

  2. Norint išvengti nesėkmių ir sutaupyti laiko - nenaudoti dar neišbandytų priemonių.

  3. Prieš atliekant makiažą - odą nuvalyti miceliniu vandeniu, kad ant odos neliktų jokių nešvarumų ir visos priemonės lengvai pasidengtų.

  4. Ant švaraus veido tepti Tavo odos tipui tinkantį makiažą. Norint išvengti pernelyg stipraus veido blizgesio, Gabija rekomenduoja rinktis lengvos struktūros kremą.

  5. Toms, kurių oda yra riebi, užtenka pasipurkšti drėkinančiu purškikliu (pvz: Urban Decay Prep Spray). Purškiklis ne tik sudrėkina odą, bet ir padeda makiažui atrodyti šviežiam ilgesnį laiką.

  6. Taip pat, puikus būdas, užtikrinantis ilgai išliekantį makiažą - prieš tepant makiažo pagrindą (odą jau paruošus makiažui) užpurkšti makiažo fiksatoriaus. Sekantis žingsnis - primeris. Čia galima naudoti techniką, kai riebesnės veido dalys padengiamos matifikuojančiu primeriu, o sausesnės - drėkinančiu. Nepamiršk užpildyti poras tose vietose, kur jos labiau pastebimos, naudojant silikono pagrindu sukurtą primerį.

Kad nuostabiai atrodytų ne tik veido oda, bet ir lūpos, vakare jas pašveisk šepetėliu ar šiurkščiu rankšluosčiu ir patepk medumi arba kokosų aliejumi.

 

Susijęs vaizdas

 

Tikimės, kad ši informacija Tau buvo naudinga, jeigu turi klausimų ar norėtum, kad sukurtume blog'ą tam tikra tema - rašyk mums į info@themakeuplovers.lt ir mes pasidalinsime viskuo ką žinome arba atrasime atsakymus į Tavo klausimus!

 

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink