MOKYKLINIS MAKIAŽAS

MOKYKLINIS MAKIAŽAS

Pastarosiomis dienomis darosi vis vėsiau, norisi ilgiau pamiegoti, apsivilkti šiltą megztinį ir išgerti arbatos su pyragu. Parduotuvėse apstu mokyklinių prekių, rodos net nuotaika darosi slogesnė. Bet nereikia liūdėti! Mokslas reikalingas, rudens spalvos nuostabios, o jei dar ir makiažo yra, tai griebk teptuką ir pagalvok, kaip dažysiesi rytais! Kad rytas nevirstų katastrofa - paruošk odą makiažui, o, kaip ją paruošti, patarimus gali rasti čia.

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „back to school makeup“

 

Pirmiausiai, tai reiktų nepamiršti, kad einame į mokyklą, o ne į vakarėlį, todėl veido nereikėtų apkrauti makiažu. Tikrai pasitaikys rytų, kai pramiegosi ir lakstysi po namus tarsi pašėlusi, norėdama susiruošti kuo greičiau. Tam, kad neapsunkintum savęs ir nesugaištum daug laiko, rinkis BB kremą, kuris sulygina odos atspalvį ir atrodo labai natūraliai. Jeigu paakiai jau parodo Tavo nuovargį, pasitelk į pagalbą paakių maskuoklį, kuris yra šviesesnis ne daugiau, nei dviem tonais už makiažo pagrindą. Žinoma, ne visada užtenka tik paakių maskuoklio ir BB kremo, jeigu atsirado ryškūs paraudimai, padaugėjo spuogelių, į pagalbą pasitelk spalvotus odos korektorius. Na, o tam, kad odai suteiktum gaivumo, naudok skaistalus ir švytėjimo efektą suteikiančias priemones.

 

no makeup look 5

 

Nepersistenk dažydama antakius, nedaryk jų labai ryškių, geriausia, jeigu suteiksi jiems natūralų efektą, naudama minkštą antakių pieštuką, gelį ar tušą.

 

Pasinaudok keliomis gudrybėmis, kad akys atrodytų išraiškingesnės:

 

  1. Apvesk viršutinę blakstienų liniją tamsiu, minkštu pieštuku ir išretušuok ausų kraptušku arba kirstu galu teptuku.

  2. Viršutinę voko liniją patamsink rudą atspalvį arba juodą atspalvį turinčiais šešėliais.

  3. Į blakstienų tarpelius, minkštu, juodu pieštuku sudėliok taškelius ir kirstu teptuku juos išretušuok.
     

Išraiškingą akių žvilgsnį sukuria ir skystas akių pravedimas, kuris iki šiol vis dar neišeina iš mados. O kiek dar visokių užlenkimų galima padaryti! Tačiau, jei ryte skubi, nerizikuok dažydamasi skystu pravedimu, nebent tai Tau išeina visada puikiai. Juk turbūt visos, kurios yra bandžiusios dažytis šia priemone, žino, kiek kartais laiko ir kantrybės tai atima.


 

Susijęs vaizdas

 

Lūpoms užtektų tiesiog vazelino, turinčio rausvą atspalvį, bet kartais būna dienų, kai norisi ryškesnės lūpų spalvos. Tad, jeigu nori, kad lūpos atrodytų ryškesnės, bet ne per ryškios, o kosmetinėje nėra nei vieno švelnaus atspalvio - nenusimink. Padėk keletą lūpų dažų taškelių ant lūpų ir švelniai išretušuok pirštu, dar gali užtepti lūpų blizgio. Bus nei per daug, nei per mažai - patikėk, atrodys puikiai!

 


 

Vienintelis makiažo festivalis Lietuvoje jau lapkričio 18-19 dienomis, Vilniuje.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink