DAŽNIAUSIOS MAKIAŽO KLAIDOS

DAŽNIAUSIOS MAKIAŽO KLAIDOS

Neišbandyta kosmetika kartais tampa loterija, o per mažas žinių bagažas - komedija mūsų veide. Baisiausia būna tada, kai net patys nesuprantame kur yra padarytos tos klaidos. Turbūt daugelis moterų savo gyvenime turėjo tą laikotarpį, kuris yra susijęs su jos antakiais ir kurio ji nenori prisiminti, ar netinkamai pasirinktas makiažo pagrindo atspalvis/tekstūra, kai veidas ryškiai skyrėsi nuo kaklo, 'pandos' akys, kontūravimas, kuris suteikė purvino veido efektą ir taip toliau. Visi darome klaidų, iš jų ir mokomės, bet kartais tas klaidas darome ilgą laiką, nes niekas nepaaiškina, nepasako, o mums atrodo, kad viskas gerai. Žinoma, ne visos klaidos yra labai didelės ir greitai pastebimos, tačiau, tos klaidos gali daryti Tavo veidą ne tokį patrauklų, koks jis galėtų būti. Juk dažniausiai norisi atrodyti gerai.

 

Image may contain: 1 person, hat

Jevgenija ZUK nuotr. / MUA Lina Simulytė.

 

Kontūravimas priklauso nuo toks, kokia veido forma ir amžius. Labai dažnai žmonės mokosi kontūravimo, žiūrėdami į visai kitokios veido formos pavyzdį, kas labai tikėtina nebus tinkama. Taip pat, akių makiažuose neretai galima pamatyti klaidų. Pavyzdžiui, mažas akis, vizualiai dar labiau sumažina, dideles išdidina, o pailgas - prailgina. Suklystama ir makiažo produktuose, tačiau, juos rinkdamiesi kartais klysta ir makiažo meistrai. Tai gana slidus dalykas, todėl visada reikia atsižvelgti į tai, kokiam odos tipui pritaikyta, ar nėra dirgiklių (ypač turintiems jautrią odą) ir alergenų.

Renkantis kosmetiką, patartina atsakingai išanalizuoti makiažo pagrindą, kokiam odos tipui tinka, alergenus ir pan., nes juo bus dengiama visa veido oda, kas yra geriausiai pastebima kitiems ir labiausiai erzina odą, jei produktas netinkamas. Pavyzdžiui, jei sausos odos savininkė pasirinks riebiai odai skirtą makiažo pagrindą - užtepus produktą jos oda atrodys dar sausesnė nei yra ir atvirščiai. Netinkamas odos maskuoklis gali visiškai sugadinti makiažą.

Atkreipk dėmesį į produkto spalvą ir struktūrą. Paakių maskuoklis turėtų būti ne mažiau, nei dviem tonais šviesesnis už makiažo pagrindą, pigmentines dėmes, spuogelius ir kitus nepageidaujamus dalykus veido zonoje - maskuokite tokia pat, kap makiažo pagrindas spalva. Žinių plėtimas apie odos tipus, veido formas ir atitinkamas priemones, bei daromas klaidas dar niekam nepakenkė, o tik padėjo keliauti geresnių rezultatų link!

 

Na, o daugiau, apie įvairius odos tipus, veido formas, tinkančius makiažus ir dažniausiai daromas klaidas papasakos makiažo meistrė, Lina Simulytė, didžiausiame Baltijos šalyse makiažo ir grožio festivalyje, Vilniuje, jau lapkričio 18d.! 

THE MAKEUP LOVERS 2017 LIETUVA

 

Image may contain: 1 person

Jevgenija ZUK nuotr. / MUA Lina Simulytė.

 

 

P.s. kartais nereikiai išeiti iš namų, kad patikrintum ar makiažas tinkamas Tavo odai!

Užsuk ir gal atrasi atsakymus į iškilusius klausimus: https://www.kosmetikosdnr.lt/

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink