KOKS TURI BŪTI IDEALUS FOTO MAKIAŽAS?

KOKS TURI BŪTI IDEALUS FOTO MAKIAŽAS?

Daugeliui prisiminimai yra labai svarbūs, būtent todėl nuotraukos užima svarbią dalį žmonių gyvenimuose. Tai jų išgyvenimai, džiaugsmai, nuotykiai, kūryba, šventės ir kiti dalykai. Ne paslaptis, kad dažniausiai nuotraukose norime atrodyti gerai, ypač jei tai asmeninė ar šventinė fotosesija.

 

Jei yra galimybė, tokioms fotosesijoms žmonės samdosi fotografus ir vizažistus. Na, o iš šio dueto visada tikimasi labai gero rezultato, tačiau, kodėl kartais gautos nuotraukos nedžiugina?

 

https://scontent.fkun1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17991991_1365405926883749_5119445508019691858_n.jpg?oh=56f1a1a4a595a100e659cdd709fb5459&oe=5A142F0F

Gediminas Daškevičius nuotr. / MUA Inga Bulsytė.

 

Rezultatai nuliūdina tada, kai fotografo arba vizažisto darbas nuvilia, taip pat ir tada, kai jie nesusikalba arba visai nebūna kalbėję. Atliekant foto makiažą reikia pagalvoti apie viską, vizažistui su fotografu - apsitarti, koks bus apšvietimas, tema, oras, paros metas.Viskas turi būti suplanuota, kad fotosesija praeitų sklandžiai ir be nesusipratimų.

 

Geriausia, jeigu makiažo meistras būna šalia modelio visą fotosesijos laiką. To reikia todėl, kad jei susigadintų makiažas, vizažistas galėtų pagelbėti. Jeigu nėra tokios galimybės, modelis su makiažo meistru turėtų išsiaiškinti ką daryti tam tikrose situacijose.

 

Image may contain: 1 person, closeup

Nuotr. ir MUA Inga Bulsytė.

 

Foto makiažas reikalauja nemažai kosmetikos, kadangi, fotoaparatų blykstėse makiažo spalvos šiek tiek nublanksta. Labai svarbu, kad veido oda neblizgėtų, todėl makiažui reikalinga ypač gera fiksacija. Makiažo pagrindas turėtų būti tepamas ne tik ant veido, bet ir kaklo, pečių srityje (priklauso nuo to kiek yra matoma ta kūno dalis), tam, kad atspalvis susivienodintų. Nereikia pamiršti ir skaistalų, kurie suteikia gyvumo ir veido, bei kūno (jei reikalinga) kontūravimo.

 

Labai svarbu sutvarkyti antakius, suvienodinti, paryškinti, kad būtų matomi fotografijose (net jei norima, kad nuotraukose būtų šviesūs antakiai, reikalingas bent minimalus paryškinimas). Taip pat, reikėtų atsakingai išsirinkti akių makiažą. Rekomenduojama rinktis šiltesnių atspalvių šešėlius, kadangi fotoaparato kamera pilkina spalvas. Jeigu pasirenkami tamsūs šešėliai, labai svarbu atlikti makiažą taip, kad jis nesukurtų 'pavargusių akių' efekto.

 

Image may contain: 1 person

Nuotr. ir MUA Inga Bulsytė.

 

Idealus foto makiažas tikrai reikalauja daug žinių bei tam tikros patirties, o jeigu dar esate vizažo meistrė ir Jums tenka darbuotis fotosesijose, tikrai žinote, kad visada yra kur tobulėti.

 

Būtent tam, kad Jūs nesustotumėte tobulėti dėl savęs ar savo klientų, mes sukūrėme vienintelį makiažo festivalį The Makeup Lovers 2017 Lietuva, kuriame per kraštus liesis vertinga informacija bei žinios įvairiomis makiažo temomis, na, o būtent apie profesionalų foto makiažą ir darbo ypatumus su fotografais bei portfolio kūrimą, plačiau papasakos makiažo meistrė - Inga Bulsytė, jau Lapkričio 19 d., Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose!

 


 

Prie mūsų jau prisijungė daugiau nei 600 dalyvių ir jeigu makiažo sritis tai Tavo pašaukimas Tu Turi Ten Būti! 

<<<Bilietai su 50% nuolaidomis čia..>>>

 

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink