ŠVYTINČIOS ODOS LINK

ŠVYTINČIOS ODOS LINK

Makiažas, vėjas, saulė ir kiti mylimi dalykai vargina odą, todėl ja reikia tinkamai rūpintis. Oda nebus graži, jei jos nemylėsi ir nelepinsi. Ar žinojai, kad kai kuriuos, Tavo odai naudingus produktus gali rasti tiesiog savo virtuvėje? Štai šiek tiek patarimų sveikesnės odos link:

  1. Nerafinuotas kokosų aliejus - jis ne tik puikiai drėkina odą, bet ir apsaugo ją nuo spuogelių. Rekomenduojama naudoti vietoj kasdienio kremo. Susigeria maždaug per trisdešimt minučių, priklauso nuo odos.
  2. Grietinė, taip taip, paprasta kaimiška grietinė arba grietinėlė! Drėkina ir gaivina odą, šviesina pigmentines dėmes. Užtenka palaikyti apie dvidešimt minučių.
  3. Alavijas - jaunina, maitina ir drėkina odą, gydo spuogelius. Tinkamas naudojimui yra tik subrendęs (3m.) alavijas. Nepatariama naudoti išorinių alavijaus sulčių, kadangi jos gali dirginti odą. Naudojama yra vidinės lapo pusės želė, su šaukštu nugriebk ją ir paskirstyk ant veido odos.
  4. Braškės - sutrink kelias braškes ir šia mase padenk veido odą, palaikyk dvidešimt minučių ir veidą nuprausk šiltu vandeniu. Oda bus švelni ir švytinti, tinka tiek sausai, tiek riebiai odai. Taip pat, braškės puikiai padeda sunaikinti spuogus! Perpjauk braškę ir vidine jos puse patrink spuogus, gali palikti per naktį.
  5. Bulvių sultys, arba košelė (žalių bulvių) - padeda sumažinti aknės paliktus randus, šviesina pigmentines dėmes, naikina spuogus. Sultis arba košelę palaikyk ant veido trisdešimt minučių.
  6. Medaus ir cinamono kaukė - sumaišyk tris valgomus šaukštus medaus ir vieną arbatinį šaukštelį cinamono. Užtepk mišinio ant spuogų ir palaikyk per naktį.
  7. Agurko, citrinos ir medaus kaukė -  vieną šaukštelį agurko ir citrinos sulčių, sumaišyk su vienu šaukšteliu medaus, kaukę tepk ant pigmentinių dėmių ar raudonio. Pakanka palaikyti penkiolika minučių.
  8. Avokado ir medaus kaukė - nulupk avokadą ir sutrink jo minkštimą, sumaišyk su vienu šauktu medaus. Mišinį tepk ant veido ir palaikyk penkiolika minučių. Maitina ir drėkina odą, bei kovoja su raukšlėmis!

Prieš naudojant, visada įsitikink, ar nesi alergiška šiems produktams! Sėkmės!

 


 

Tikimės, kad ši informacija Tau buvo naudinga, jeigu turi klausimų ar norėtum, kad sukurtume blog'ą tam tikra tema - rašyk mums į info@themakeuplovers.lt ir mes pasidalinsime viskuo ką žinome arba atrasime atsakymus į Tavo klausimus!

 

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink