5 KLAIDOS KURIŲ REIKIA VENGTI ATLIEKANT BRANDŽIOS MOTERS MAKIAŽĄ

5 KLAIDOS KURIŲ REIKIA VENGTI ATLIEKANT BRANDŽIOS MOTERS MAKIAŽĄ

Profesionalios vizažistės Gritės Maruškevičiūtės patarimai

Dar visai neseniai The Makeup Lovers klubo nariai buvo susėdę prie kompiuterio ar telefonų ekranų, tam, kad pasisęmti žinių iš vienos prestižiškiausių makiažo mokyklų Lietuvoje įkūrėjos, bei vadovės, vizažistės Gritės Maruškevičiūtės. SLA Akademija įsikūrusi Vilniaus centrinėje dalyje, jau truputį daugiau nei dvejus metus padeda žmonėms kurie nėra abejingi makiažui ir grožiui siekti savo tikslų ir suteikia galimybę įgyti vizažisto specialybę, bei patobulinti savo žinias šioje srityje.  Makiažo meistrė kurios patarimus Tau pateikiame, nuolatos tobulina savo žinias Paryžiuje, dirba įvairiuose projektuose, bei dalyvauja renginiuose.  
Kaip jau supratai, visi klubo nariai turėjo nuostabią progą pasisęmti žinių iš tikros makiažo virtuozės, Gritės dėstomas seminaras truko daugiau nei dvi valandas, per kurias buvo išdėstyta teorinė dalis ir pilnai atliktas parodomasis, brandžios moters makiažas. Viso seminaro metu tvyrojo prancūziška nuotaika ir elegancija! Visa The Makeup Lovers bendruomenė dėkoja Gritei, už tokią nuostabią patirtį!


Pasak vizažistės atliekant brandžios moters makiažą svarbu žinoti kam pasakyti NE! Laikantis šių taisyklių makiažas turėtų pavykti ir atrodyti tikrai gražiai ir teisingai! 
 

1. Raukšlės, raukšlelės ir kaip gi jas užmaskuoti? Būtent čia ir turite pasakyti sau STOP, tai viena iš didžiausių klaidų! Svarbu
sulyginti odos toną, sudrėkinti odą, tačiau slėpti ir maskuoti raukšlių po dideliu produktų kiekiu nereikėtų, apie antroji taisyklė!  

2. Pudra, maskuokliai, sausa pudra, ko ir kiek pasirinkti?  Atsakymas: kuo mažiau tuo geriau! Brandžios moters odai ir tam, kad atliktas makiažas atrodytų estetiškai, reikia rinktis lengvas kremines tekstūras, na, o sausi produktai savo sudėtyje turi turėti aliejų ir būti be talko, kitaip neišvengsi suskilinėjusios žemės efekto ant veido!

3. Koks kiekis kosmetikos produktų turėtų būti naudojamas atliekant makiažą brandžiai odai? Atsakymas: DVIGUBAI mažiau, nei naudojame jaunos merginos makiaže, dvigubai reiškia, kad pudros kiekis tikrai turi būti nepastebimas, o veidas po visų žingsnių turėtų atrodyti gaiviai, lyg sudrėkina, sveika veido oda.  

4. Dar vienas žingsnis į kurį turėtum rimtai atsižvelgti, tai spalvos ir atspalviai makiaže. Rinkdamasi spalvas kurios dominuos brandžios moters makiaže atmink, švelnūs, šviešūs, žemės atspalviai visuomet atrodys harmoningai bei pajaunins moterį,
Gritė taip pat pataria, kad kaip ir ryškių spalvų, reiktų vengti griežtų linijų, juk makiažas turėtų atrodyti lengvas ir gaivus.

5. Na ir žinoma kaip gi be klaidų taisymo, jeigu visgi makiažą atlikai teisingai, bet raukšlėse susikaupė makiažo pagrindas ar bet kokios kreminės tekstūros,  patarimas: pasiimk purškiamą drėkiklį  pvz.: terminį vandenį, gausiai juo apipuršk veidą ir kempinėlės pagalba staigiais sukamaisiais judesiais, bandyk pašalinti produktų perteklių iš raukšlių, jeigu ir tai nepadės, deja makiažą reikės pradėti iš naujo, įsitikinant, kad visus žingsnius atlikai tinkamai.

 


 

Keliauk makiažo mylėtojų keliu teisingai!

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink