BLOG'AS

DAŽNIAUSIOS MAKIAŽO KLAIDOS
Neišbandyta kosmetika kartais tampa loterija, o per mažas žinių bagažas - komedija mūsų veide. Baisiausia būna tada, kai net patys nesuprantame kur yra padarytos tos klaidos. Turbūt daugelis mo..
ŠVYTINČIOS ODOS LINK
Makiažas, vėjas, saulė ir kiti mylimi dalykai vargina odą, todėl ja reikia tinkamai rūpintis. Oda nebus graži, jei jos nemylėsi ir nelepinsi. Ar žinojai, kad kai kuriuos, Tavo odai naudingus produktus..
KAIP PARUOŠTI ODĄ TOBULAM MAKIAŽUI
Kartais atrodo, kad išlipai ne ta koja iš lovos, viskas krenta iš rankų, nerandi ką apsirengti, makiažas visiškai nedžiugina, o dar žiūrėk ir kavos indelis tuščias! ..
KOKS TURI BŪTI IDEALUS FOTO MAKIAŽAS?
Daugeliui prisiminimai yra labai svarbūs, būtent todėl nuotraukos užima svarbią dalį žmonių gyvenimuose. Tai jų išgyvenimai, džiaugsmai, nuotykiai, kūryba, šventės ir kiti dalykai. Ne pa..
MAKIAŽAS KAIP IŠ ŽURNALO VIRŠELIO
  Nuo pat mažens, mergaitės varto žurnalus, grožėdamosios nuostabiais, jį puošiančiais veidais. Ir turbūt daugelis jų, kartais pasvajoja, kad kada nors ir jos atrodys taip, kaip tos gra..
MOKYKLINIS MAKIAŽAS
Pastarosiomis dienomis darosi vis vėsiau, norisi ilgiau pamiegoti, apsivilkti šiltą megztinį ir išgerti arbatos su pyragu. Parduotuvėse apstu mokyklinių prekių, rodos net nuotaika darosi..
NUOTAKOS MAKIAŽAS IR JO YPATUMAI
Nuotakos makiažas yra vienas svarbiausių dalykų jaunajai. Juk tai didžioji jos diena, kai ji nori atrodyti pati nuostabiausia, pažiūrėjusi į veidrodį šypsotis, o svarbiausia, pamatyti spindinči..
SERTIFIKATAS - ŠIUKŠLĖ AR ĮRODYMAS?
Sertifikatas, tai popierius, kuriame parašyta, kad išklausei, bet ar kada pagalvojai ar išgirdai? Manai, kad visi makiažo meistrai išgirsta kas jiems yra sakoma ir i&scaron..
TOBULAS MAKIAŽAS PER ITIN TRUMPĄ LAIKĄ
  Šiuolaikinė moteris - skubanti moteris? Dažniausiai taip. Ir toms skubančioms moterims laikas yra labai svarbus. Makiažas užima tikrai nemažai laiko, o juk taip norisi pasidažyti grei..
VIENINTELIS MAKIAŽO FESTIVALIS IŠPILDANTIS SVAJONES
  Lietuvos grožio ir makiažo pasaulio gerbėjų lapkričio mėnesį laukia išties išskirtinis bei precendento visose Baltijos šalyse neturintis festivalis The Makeup Lovers 201..
Rašyk
Skambink