BLOG'AS

DAŽNIAUSIOS MAKIAŽO KLAIDOS
Neišbandyta kosmetika kartais tampa loterija, o per mažas žinių bagažas - komedija mūsų veide. Baisiausia būna tada, kai net patys nesuprantame kur yra padarytos tos klaidos. Turbūt daugelis mo..
ŠVYTINČIOS ODOS LINK
Makiažas, vėjas, saulė ir kiti mylimi dalykai vargina odą, todėl ja reikia tinkamai rūpintis. Oda nebus graži, jei jos nemylėsi ir nelepinsi. Ar žinojai, kad kai kuriuos, Tavo odai naudingus produktus..
KAIP PARUOŠTI ODĄ TOBULAM MAKIAŽUI
Kartais atrodo, kad išlipai ne ta koja iš lovos, viskas krenta iš rankų, nerandi ką apsirengti, makiažas visiškai nedžiugina, o dar žiūrėk ir kavos indelis tuščias! ..
KOKS TURI BŪTI IDEALUS FOTO MAKIAŽAS?
Daugeliui prisiminimai yra labai svarbūs, būtent todėl nuotraukos užima svarbią dalį žmonių gyvenimuose. Tai jų išgyvenimai, džiaugsmai, nuotykiai, kūryba, šventės ir kiti dalykai. Ne pa..
MOKYKLINIS MAKIAŽAS
Pastarosiomis dienomis darosi vis vėsiau, norisi ilgiau pamiegoti, apsivilkti šiltą megztinį ir išgerti arbatos su pyragu. Parduotuvėse apstu mokyklinių prekių, rodos net nuotaika darosi..
NUOTAKOS MAKIAŽAS IR JO YPATUMAI
Nuotakos makiažas yra vienas svarbiausių dalykų jaunajai. Juk tai didžioji jos diena, kai ji nori atrodyti pati nuostabiausia, pažiūrėjusi į veidrodį šypsotis, o svarbiausia, pamatyti spindinči..
VIENINTELIS MAKIAŽO FESTIVALIS IŠPILDANTIS SVAJONES
  Lietuvos grožio ir makiažo pasaulio gerbėjų lapkričio mėnesį laukia išties išskirtinis bei precendento visose Baltijos šalyse neturintis festivalis The Makeup Lovers 201..
VIZAŽISTAI, BE TINKAMO ''KABLIUKO'' PRITRAUKTI KLIENTUS BUS SUNKU
Kiekvienoje profesinėje srityje kažkas išsiskiria, nesvarbu koks tai darbas, tiesiog vieni pritraukia kitų dėmesį, o kiti ne. Tačiau yra tokių profesijų, kuriose dauguma, tik pradėję mokytis, j..
VIZAŽISTO KELIAS. IŠ NESĖKMIŲ GIMSTA TIKROJI SĖKMĖ
Kiekvienam yra vietos po ta pačia saule, po tuo pačiu dangumi, toje pačioje pievoje, ypatingai, mums, makiažo mylėtojams... nes mus vienija poreikis kurti grožį ir jį dovanoti. Maži dar..
PROBLEMINĖS VEIDO ODOS MASKAVIMAS, PATARIMAI
Praeitą antradienį The Makeup Lovers puslapyje diskutavome apie veido odos problemų maskavimą, esame dėkingi uždavusiems klausimus ir į juos atsakiusiems! Graži veido oda - turbūt kiekvieno žmogaus, o..
Rašyk
Skambink