RENGINIAI

Kuriame unikalius makiažo renginius su talentingiausiais vizažo meistrais iš viso pasaulio.

Mūsų komandos tikslas – padėti Jums įgyti naujų žinių arba patobulinti jau turimus įgūdžius.

 


 

„The Makeup Lovers 2017 Lietuva“

 

Lapkričio 18-19 dienomis, Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose, vizažo rinką drebins dar didesnis, patobulėjęs bei naujovėmis alsuojantis tikras makiažo bei grožio festivalis. Tai renginys kurio negali praleisti nei vienas makiažo meistras ir gerbėjas! 

Tu Turi Ten Būti!

SUŽINOTI DAUGIAU INFORMACIJOS...

 

 

 

 


 

„The Makeup Lovers 2016 Lietuva“


Tai precendento neturintis renginys šalyje, kuris vyko 2016 metų birželio 19-ąją dieną „Litexpo“ parodų rūmuose. Pirmą kartą geriausi vizažistai, kosmetikos kompanijos bei visi industrijos mylėtojai susitiko po vienu stogu. Šou metu vizažo virtuozai, kurių bagaže tūno daugybės metų patirtys, dalinosi savo žiniomis su visais susirinkusiaisiais. Skirtingų seminarų dėka buvo atskleistos svarbiausios ir vertingiausios makiažo pasaulyje vyraujančios paslaptys, tad kiekvienas apsilankęs dalyvis pasisėmė unikalių žinių, kurias sėkmingai galės naudoti kiekvieną dieną. Renginyje dalyvavusių kompanijų atstovai dalinosi kosmetikos pasaulyje atsiradusiomis naujovėmis, konsultavo dalyvius jiems aktualiais klausimais. Taip pat svečiai turėjo galimybę sužinoti, kokios kosmetikos priemonės turėtų papildyti jų kosmetikos krepšelius, bei galėjo įsigyti jau pamėgtų produktų, kuriems išskirtinai tik renginio metu buvo taikomos nuolaidos. 
„The Makeup Lovers 2016 Lietuva“ – tai išskirtinis bei unikalus renginys, kuriame kiekvienas makiažo gerbėjas jautėsi lyg rojaus kampelyje. Tai buvo puiki galimybė išvysti naujus veidus, pasisemti naudingų žinių bei praleisti dieną, palikusią neįtikėtinus įspūdžius!

 

 

               

 


 

„Glam Makeup Seminaras“

 

2016 metų kovo 5-ąją dieną, Vilniuje, su visais makiažo srities gerbėjais susitikome išskirtiniame makiažo renginyje su transformacijos genijumi @PAINTDATFACE, kuris atvyko pasimatyti su mumis net iš Los Angel’o! Šio meistro darbai kalba patys už save, todėl kiekvienas apsilankęs turėjo nepakartojamą galimybę prisiliesti prie Amerikos žvaigždžių makiažo kultūros, sužinoti karščiausias tendencijas, pamatyti net dvi makiažo demonstracijas su detaliais kiekvieno žingsnio paaiškinimais. Buvo atskleisti dar nežinomi makiažo triukai, naujovės, produktai ir technikos. Tai buvo diena kupina teigiamų emocijų bei pozityvo! Į renginį susirinko didžioji dalis Lietuvos vizažistų. 

 

 

 


 

„Sonya Miro Masterclass Vilnius“

2017 metų, birželio 17-18 dienomis, Vilniuje lankėsi viena geriausiai pasaulyje atpažįstama vizažo bei facechart meno atstovė Sonya Miro kurios dėka Lietuvos ir Baltijos šalių vizažistai turėjo progą išmokti dar niekur nepraktikuojamą bei unikalią techniką.

 

      

 

 

     

 

Rašyk
Skambink